Kārtējais hostinga pakalpojumu sniedzējs? Kāpēc?

Savā laikā ir bijusi iespēja strādāt ar dažādiem šī pakalpojuma sniedzējiem un esam secinājuši, ka pakalpojumi netiek sniegti pieņemamā kvalitātē par pieņemamām un pamatotām cenām. Mēs meklējām tādu sistēmu, ko varētu ar lepnumu lietot, mēs gribējām drošu un ātru hostinga pakalpojumu bez atteicēm. Tad nu arī radās doma tādu uztaisīt pašiem - nevis tikvien kā biznesu, bet gan kā pakalpojumu ar ko varētu lepoties.

Esam radījuši gana labu pakalpojumu sev un vēlamies ar to dalīties arī ar citiem, lai būtu lielāka iespēja ieguldīt laiku un līdzekļus pakalpojuma tālākā attīstīšanā. Mēs nepieciešamo funkcionalitāti piedāvājam neprasot maksāt par pašsaprotamām lietām. Turpmāk rūpēsimies par to, lai katru gadu samazināt cenas lielākai daļai piedāvājumu - tāds ir mūsu solījums Jums.

Kāpēc mēs esam labākie?

Mēs apvienojām visus jaunākos sasniegumus augstas stabilitātes sistēmu izveidē lai piedāvātu Jums nepieredzētu pakalpojuma nepārtrauktību (mēs garantējam 100% stabilitāti). Ko tas nozīmē Jūsu biznesam? Varam galvot, ka, ja ilgi meklētā interneta lapa neveras vaļā, Jūs uz to visticamāk tā arī vairs neatgriezīsieties. Mēs parūpēsimies, lai ar Jūsu lapu tā nenotiktu.

Mums ir ļoti svarīga datu drošība, līdz ar to mēs piedāvājam koplietoto SSL sertifikātu , ko var lietot ikviens mūsu tradicionālā hostinga klients (pat bezmaksas hostinga klients). Bet, ja tomēr Jums ir nepieciešams individuālais sertifikāts, mēs Jums to piedāvāsim par labākajām cenām kādas iespējams atrast.

Lielajiem projektiem īpaši izdevīgi būtu speciāle piedāvājumi, ko var iegūt vienkārši parādot saviem apmeklētājiem, ka rūpējaties par viņu labāko lietošanas pieredzi, hospējoties pie mums. Turklāt, ja Jūs esat web izstrādātājs vai labs pārdevējs, tad mēs esam sagatavojuši vēl daudz iespējas nopelnīt! Ieteikuma atlaides, speciālie piedāvājumi un bonusi gaida Jūs jau aiz stūra, lai palīdzētu Jums uzcelt savu biznesu apkārt mūsu piedāvājumiem.